Przegląd prasy z czerwca 2020 w Chojnowie, najważniejsze informacje miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Pora na przegląd czerwca 2020? Z nami miesięczną prasówkę z Chojnowa nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd czerwca 2020? Z nami miesięczną prasówkę z Chojnowa nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Chojnowa najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wybory prezydenckie 2020 w Chojnowie. Wyniki głosowania mieszkańców w 1. turze”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd czerwca 2020 w Chojnowie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wybory prezydenckie 2020 w Chojnowie. Wyniki głosowania mieszkańców w 1. turze

Za nami 1. tura wyborów prezydenckich 2020 w Chojnowie. Sprawdź wyniki głosowania w Twojej miejscowości. Czy rozkład głosów w Chojnowie jest zbliżony do wyników ogólnopolskich? Na którego kandydata najchętniej głosowali Twoi sąsiedzi? Gdyby wybory miały odbyć się tylko w Chojnowie, to czy konieczna byłaby druga tura wyborów prezydenckich? Nasze zestawienie pozwoli ci również porównać frekwencję wyborczą w całym kraju i w Chojnowie.

📢 Wybory w Prochowicach. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Prochowicach. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Prochowic? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Prochowicach w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Kąpieliska czynne w Chojnowie i okolicy. Jakie kąpieliska są otwarte 2.07.2020?

Otwarte kąpieliska w Chojnowie 2.07.2020. Szukasz miejsca, w Chojnowie, gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu? Sezon kąpielowy w Polsce trwa od 1 czerwca do 30 września. Chcesz wiedzieć, czy sezon kąpielowy na Twoim ulubionym kąpielisku w Chojnowie już się rozpoczął? Sprawdź, czy znajduje się na naszej liście. Jakich warunków można się spodziewać na kąpieliskach w Chojnowie? W artykule podajemy ważne informacje o kąpieliskach w Chojnowie. Kąpielisko to świetne miejsce do spędzenia czasu z bliskimi nad wodą. Sprawdź na naszej liście, które kąpieliska są otwarte w Chojnowie.

Zrób sobie prezent:

Huawei MediaPad T5 10 Wi-Fi 2GB/16GB czarny (AGASSI2W09ABLACK)


Samsung Galaxy Tab S2 9,7" 32GB Wi-Fi Czarny (SMT810NZKEXEO)


Prasówka czerwiec Chojnów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Chojnowa. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Gdzie głosować w Chojnowie w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Wiesz, gdzie głosować w Chojnowie podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po Chojnowie 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w Chojnowie zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Lokale wyborcze w Prochowicach - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Wiesz, gdzie głosować w Prochowicach podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po Prochowicach 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w Prochowicach zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Lokale wyborcze w gm. Miłkowice - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Lista lokali wyborczych w gm. Miłkowice, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Legnickie Pole w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Lista lokali wyborczych w gm. Legnickie Pole, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Lokale wyborcze w gm. Krotoszyce - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Wiesz, gdzie głosować w gm. Krotoszyce podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po gm. Krotoszyce 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać swój głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w gm. Krotoszyce zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Chojnów w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Wiesz, gdzie głosować w gm. Chojnów podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po gm. Chojnów 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać swój głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w gm. Chojnów zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Wyprzedaż w AMW, ceny jeszcze niższe. Co można kupić za grosze? [ZDJĘCIA, OPISY, CENY]

Rozpoczęły się wyprzedaże. Zakupy w obniżonych cenach zrobimy także w sklepie internetowym Agencji Mienia Wojskowego. Można tam kupić nie tylko wojskowe mundury, ale także uniwersalne bluzy, kurtki, koszulki, buty i mnóstwo innych rzeczy za bezcen. Wybraliśmy dla was najciekawsze oferty. Zobaczcie, klikając w galerię zdjęć powyżej. Na kolejne slajdy możecie przechodzić za pomocą strzałek lub gestów.

📢 Wybory prezydenckie: Memy po I turze. Hura, hura, przed nami II tura. Internauci komentują wybory, jak zwykle przekąsem

Wybory prezydenckie 2020 się nie skończyły, a memy powyborcze mówią jedno - hura, hura, przed nami II. tura. Najwięcej głosów zgromadzili dwaj kandydaci na urząd prezydenta: Andrzej Duda z poparciem rzędu blisko 43. i Rafał Trzaskowski z poparciem rzędu 30 proc. - wynika z sondażu late poll IPSOS. Wszystko wskazuje na to, że druga tura jest przesądzona. Na uwagę zasługuje też fakt, że Polacy tłumnie ruszyli do urn. Zobacz, jak internauci komentują wyniki wyborów prezydenckich.

📢 Chcesz mieć więcej pieniędzy w kieszeni? Przestaw się na ekologię!

W domu jest mnóstwo sprzętów AGD i RTV, które zużywają prąd. Do tego woda, która płynie do zlewu, wanny, pralki i sedesu... A za wszystko trzeba płacić. Chcesz płacić mniej? Mamy dla ciebie 11 sposobów na oszczędzanie.

📢 Mieszkańcy Chojnowa uchwyceni przez kamerę Google Street View. Sprawdź, czy jesteś na zdjęciach! [ZDJĘCIA]

Google Street View to funkcja Google Maps, która zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na wyświetlanie wybranych części świata. W Polsce funkcja ta dostępna jest od 2013 roku. Kamery zarejestrowały także ludzi. Mimo zamazanych twarzy można wychwycić znajome osoby choćby poprzez fryzurę, posturę, ubiór, a także okolicę przebywania. Rozpoznajesz kogoś znajomego na zdjęciach? A może dostrzegłeś samego siebie? Obejrzyj galerię!

📢 Lato będzie deszczowe, bo mrówki budują kopce. W lipcu krótka fala upałów - przewiduje były nauczyciel, a jego prognozy nie raz były trafne

„Według moich mrówek najbardziej zadowolonymi z pogody będą ogrodnicy, gdyż odpadnie im podlewanie. Mniej zadowolonymi będą rolnicy, gdyż co im zboże podeschnie, to deszczyk zmoczy" - przewiduje Jerzy Kucharski, lokalny meteorolog z pod Chojnowa.

📢 Dzień Ojca: Memy o miłości do taty lepsze niż kwiaty. Najlepsze życzenia dla wszystkich ojców, okraszone szczyptą dobrego humoru

23 czerwca przypada święto wszystkich tatusiów. W Polsce obchodzimy je już od 55 lat. Jak wygląda Dzień Ojca okiem internautów? Prezentujemy niezbędną dawkę humoru, w sam raz dla ojców i ich dzieci. Święto powstało jako odpowiedź na Dzień Matki i ma być wyrazem szacunku oraz wdzięczności, twórcy memów dostrzegają w nim jednak dodatkowy potencjał. Oto najlepsze memy o Dniu Ojca, tatusiach i ich dzieciach. Miłość ojcowska bywa szorstka? Zobaczcie, co na ten temat myślą internauci.

📢 Obłędne łąki w naszym regionie! Tyle piękna w jednym miejscu, korzystajcie... [ZDJĘCIA]

Dolnośląskie łąki. Absolutnie piękne, powalające, zachwycające. Z bogactwem kwiatów i traw położone najczęściej w sąsiedztwie lasów. Zapierają dech. Znajdziecie tu ciszę i spokój. Stanowią idealny obiekt do fotografowania, albo zachwycające tło do Waszych zdjęć. Zobaczcie gdzie są, może się wybierzecie, a zdjęcia oprawicie i ozdobicie nimi dom. A są tuż, tuż niedaleko, w okolicach Wałbrzycha, Świdnicy, Legnicy, Wrocławia, jeleniej Góry czy Głogowa.

📢 Zobacz unikatowe fotografie z wielkiej powodzi z lipca 1997 roku na Dolnym Śląsku (DUŻO ZDJĘĆ)

Dolnoślązacy bardzo dobrze pamiętają upalne, lipcowe lato 1997 roku. Wylały rzeki, woda wdarła się do domów... Powódź Tysiąclecia. Wielu ludzi straciło dorobek życia, były ofiary śmiertelne. Zobaczcie zdjęcia fotoreporterów "Gazety Wrocławskiej" - Piotra Krzyżanowskiego, Andrzeja Łuca, Mariusza Czułczyńskiego i Wojtka Wilczyńskiego - z tamtego okresu.

📢 Debata prezydencka to MEMY, że mucha nie siada. Menelowe plus lekiem na całe zło? Hity z debaty prezydenckiej w TVP okiem internetu

Debata prezydencka, która odbyła się 17 czerwca 2020 roku to już historia. Ale jaka! 11 kandydatów i 80 minut emocji, które okazały się inspiracją dla internautów. Zobacz memy, które komentują debatę prezydencką w TVP. Hity debaty to m. in. program Menelowe plus Stanisława Żółtka, czy latająca w studio mucha, której spodobała się fryzura Waldemara Witkowskiego. No i pytania zadawane przez prowadzącego Michała Adamczyka.

📢 Pożyczka 5000 zł. Tego terminu musisz pilnować, jeśli nie chcesz zwrócić zapomogi

Tarcza antykryzysowa zakłada, że przedsiębiorca, który prowadził działalność gospodarczą przed 1 marca 2020 r., może otrzymać niskooprocentowaną pożyczkę z Funduszu Pracy. Jeżeli dopełnimy odpowiednich formalności, pieniędzy nie trzeba będzie zwracać. Już niebawem umorzenie pożyczki stanie się prostsze.

📢 Dolnośląscy terytorialsi szukają chętnych do służby. Ile można zarobić? Jakie ma się obowiązki?

16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej szuka nowych chętnych do służby. Jakie trzeba spełnić warunki, kto może się zgłosić? Szczegóły poniżej.

Czy wzrośnie opłata za ZUS?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie